Pou

1.4.77 için Android

4.3

18

Meydan okumayı kabul et ve Pou'ya bak

9.6M

Bu uygulamayı oyla

Milyonlarca indirmeyle Google Play'deki en başarılı uygulamalardan biri olan Pou size büyümesi, evrilmesi ve mutlu olması için üzerine düşmek zorunda olduğunuz dışkı şeklindeki küçük bir uzaylıya bakma imkanı verir.

Oyun konsepti yüzyılın başında çok popüler olan klasik tamagotchilere çok benzerdir. Evcil hayvanınızı beslemek, eğlenmesi için oynamak, sağlıklı olması için temizlemek ve neticesinde ona ihtiyacı olan ilgiyi göstermek zorundasınız.

Pou büyüyecek ve en önemlisi uygulama küçük hayvanınıza şapkalar, kıyafetler veya arka planlar vererek sizi ödüllendirecektir. Yani ona iyi bakmak için her zaman teşvik edileceksiniz.

Pou hakkındaki en iyi şey, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla iletişim kurabilmesidir. Internet aracılığıyla arkadaşlarınızın Pou'larını ziyaret edebilir ve diğer ödülleri kazanabilirsiniz.

Pou bir sebepten ötürü birçok başarı tecrübe eden eğlenceli bir uygulamadır: Aşırı derecede bağımlılık yaratır. Bir kere başladığınızda kendinizi Pou'nuza bakmaktan alıkoyamayacaksınız. Oysa o bunu yapmayacak.
Gereksinimler

Android 1.6 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X